Nezapomeňte sjet na stránce až úplně dolů, ať o něco nepřijdete!


— TJ Slavia Ptice z.s. —

Jezdecký klub Ptice

TJ Slavia Ptice byla založena v roce 1977 panem Pavlem Dvořákem, poté ji vedla Simona Dittrichová, která do tohoto klubu docházela už od svých dětských let. Teď jí s vedením pomáhá její dcera Diana.

Zabýváme se zde výcvikem jezdců na pískové osvětlené jízdárně i v terénu v malebném prostředí brány křivoklátských lesů a údolí Kačáku. Vlastníme 7 koní. Hodné  koníky pro děti a začátečníky, koníky po sportovní kariéře pro pokročilé, pohodové koníky na vyjížďky i závodní koně, kteří reprezentují naši stáj na závodech.

Jsme rodinný, přátelský, mladý kolektiv členů klubu. Staráme se o naše čtyřnohé kamarády se vším všudy, protože to k ježdění na koni patří. Někdy trénujeme na jízdárně a někdy si jedeme pročistit hlavu ven do lesa. Ti zkušenější složí ZZVJ a účastní se závodů v parkuru či všestrannosti. Ti, co ambice nemají, jen rádi tráví čas ve stáji a v sedle. 

Diana je účastnicí mistrovských soutěží v parkuru i ve všestrannosti. Může se pyšnit řadou titulů a ocenění jako jsou třeba Sportovec roku, Vítěz Pražského skokového derby, Vícemistryně v parkuru, Mistryně ve všestrannosti, Bronzový výkonnostní odznak a další. Ve stáji předává své rady a zkušennosti nováčkům i stávajícím klientům a členům klubu.


— 27. ZO ČSOP —

27. základní organizace Český svaz ochránců přírody

Jako ochranáři přírody pořádáme každým rokem akci Ukliďme svět (Clean up the world), kde sbíráme nepořádek v našich lesích obce Ptice. 

Naší další aktivitou jsou letní příměstské tábory, kde učíme děti lásce k přírodě a ke zvířatům. Staráme se o naše čtyřnohé svěřence a chodíme na procházky do lesa. 

V našem areálu se každoročně vyskytují desítky vlaštovčích rodin, které nám chodí pan Novák z Národního muzea kroužkovat.

Galerie

— Sportovní kariéra —

Diana Dittrichová

Na Návsi 8, Ptice, 252 18, +420 773 66 88 65
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!